Rata inflaţiei a crescut la 13.8%!
Și va continua să crească!
Gazele s-au scumpit cu 85% față de anul trecut, cartofii cu 42%, uleiul cu 38%, pâinea cu 20%, totul sub guvernarea coaliției sărăciei PSD și PNL!
Odată cu prețurile au explodat și ratele românilor, iar incompetentul de la Finanțe, Adrian Câciu, împrumută România cu 1.286 de euro pe secundă!
Factura o achităm noi și generațiile viitoare!
Măsurile luate de PSD și PNL? Nu există! Au reușit, în schimb, să creeze 13.800 de noi posturi la stat doar în ultimele 6 luni.
Incompetență, nepotism și corupție!
Deputat USR, Eugen Terente
Pana acum nu si-a spus nimeni parerea. Fii tu primul cel care o face!
Priviti anvelopele.
Aceiasi politicieni din 90 pana azi au distrus economia Tulcei iar voi radeti de o poza. Unde-s int...
''administratorul public al judetului, Dumitru Mergeani'' Este adevarat? Daca da chiar imi pare rau ...
Ar trebui sa demisioneze toti din acest partid, sa ramana Sosoaca singura.
Păcat că de la Tulcea, până la ,,Marele Pod" nu mai sunt localități sau poate lumea este mai s...
Domnilor de CNAS de la mine primiti lunar 1700 lei si oferiti ...nimic. Cand am avut nevoie de un RM...
Am o matusa care a avut cancer ganglionar si reusise sa supravietuiasca . Dupa ce s-a protejat de sa...
Atacati in instanta faptul ca acei concesionari folosesc pesticide care distrug fauna si flora.
Vesnicele fetze triste de politicieni care au dus la sapa de lemn un judet intreg. Daca iubeati pama...
Probabil permisul a fost cumparat. La Ploiesti e 3000 euro. La Tulcea cat e?