Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Tulcea, a organizat astăzi, 12 aprilie 2019, începând cu ora 09.30, Bursa Generală a Locurilor de Muncă, în următoarele locații:
Pentru această bursă au fost contactaţi peste 300 agenţi economici, din care un angajator de insertie. Au participat efectiv la bursa 79 angajatori, din care 1 angajator de inserţie, oferind peste 800 locuri de muncă vacante, din care 5 locuri de munca pentru persoanele marginalizate social.
La această acţiune au fost prezente 604 persoane, din care 11 persoane marginalizate social. In urma desfasurarii bursei generale a locurilor de munca au fost selectate in vederea incadrării un număr de 216 persoane, din care 3 persoane marginalizate social.
In vederea facilitarii contactului direct între angajatori şi persoanele din detentie, interesate în obţinerea unui loc de muncă, la activitatea organizata de AJOFM Tulcea, au participat 11 persoane private de libertate care urmeaza sa fie puse in liberate in perioada urmatoare.
Pana acum nu si-a spus nimeni parerea. Fii tu primul cel care o face!
Sa fie inchis 10 ani
Dl. deputat, sa nu va uitati cuvintele si crezul rostite acuma, dupa ce partidul va decide sustinere...
''Doi tineri tulceni au fost arestați pentru trafic de droguri de mare risc''La 18 ani au devenit...
Un alt Partizani?
Subtire. O provocare de 2 bani. Drona nu era ruseasca ci ucrainiana. Oficialii romani au organizat a...
Raspundem ca la scoala: Stim ca aceasta drona a fost o drona ruseasaca, deoarece pe motor si pe ampe...
Sunt eu primul care isi da cu parerea. Orasul e plin de hoti ! cu Iliuta in frunte . tinerii au cel ...
De unde știm noi că nu a fost drona ucraineană? Mereu au vrut să ne bage in conflict cu ei
Horahai . Care domni?
'' Mesaje, telefoane, trafic, task-uri, cumpărături, deadline-uri''Numai un nebun ar lua in seri...