Vineri, la ora 10, este programată deschiderea Clinicii de recuperare Medysee. Aceasta este situată pe strada Babadag, vis-a-vis de ITM şi se adresează tuturor tulcenilor care au nevoie de servicii de recuperare medicală.
Clinica Medysee reprezintă un centru de excelență în domeniul recuperării medicale, beneficiind de aparatura ultraperformantă, unde, fiecare tratament este personalizat nevoilor fiecărui pacient.
„Medysee s-a născut din dorința de a oferi mai mult decât îngrijire medicală – un loc unde fiecare pacient se simte cu adevărat susținut, văzut și înțeles în drumul spre vindecare. Am visat la o clinică unde procesul de vindecare înseamnă mult mai mult decât tratamente și proceduri medicale. Mi-am dorit un loc unde fiecare persoană să se simtă îngrijită, ascultată și tratată ca un prieten drag, nu doar ca un pacient cu un dosar medical
Clinica Medysee este un loc al armoniei și al conexiunilor umane autentice, unde aducem împreună excelența medicală și o atmosferă care să inspire liniște și speranță, pentru ca fiecare pacient să se simtă plin de încredere și vitalitate.
Pentru echipa noastră, vindecarea înseamnă mai mult decât absența durerii, înseamnă o reconectare cu viața” – ne-a declarat doamna Mădălina Culcida, fondatorul Medysee
Pana acum nu si-a spus nimeni parerea. Fii tu primul cel care o face!
Priviti anvelopele.
Aceiasi politicieni din 90 pana azi au distrus economia Tulcei iar voi radeti de o poza. Unde-s int...
''administratorul public al judetului, Dumitru Mergeani'' Este adevarat? Daca da chiar imi pare rau ...
Ar trebui sa demisioneze toti din acest partid, sa ramana Sosoaca singura.
Păcat că de la Tulcea, până la ,,Marele Pod" nu mai sunt localități sau poate lumea este mai s...
Domnilor de CNAS de la mine primiti lunar 1700 lei si oferiti ...nimic. Cand am avut nevoie de un RM...
Am o matusa care a avut cancer ganglionar si reusise sa supravietuiasca . Dupa ce s-a protejat de sa...
Atacati in instanta faptul ca acei concesionari folosesc pesticide care distrug fauna si flora.
Vesnicele fetze triste de politicieni care au dus la sapa de lemn un judet intreg. Daca iubeati pama...
Probabil permisul a fost cumparat. La Ploiesti e 3000 euro. La Tulcea cat e?